Bordenmand - 400x400x(h)120mm
Art. Nr. 1001191Merk: Bartscher
Bordenmand - 400x400x(h)120mm
Art. Nr. 1001191Merk: Bartscher
€ 55,00 excl. btw
€ 66,55 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Bordenmand - 400x400x(h)120mm"
Algemeen
-->| Materiaal | Staal Gecoat | TR>
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - | < /TR> TBODY>
| Breedte | 400 mm |
| Diepte TD> | 400 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 1, 6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Kleur: | wit |
| Aantal planken: | 16 |
|---|---|
| Hoogte intern (mm): | 52 |
| Korfgrootte (mm): | 400 x 400 |