Basisframe voor dempers - 6x 1/1GN - 850x700x(h)400-450mm
Art. Nr. 1001648Merk: Bartscher
Basisframe voor dempers - 6x 1/1GN - 850x700x(h)400-450mm
Art. Nr. 1001648Merk: Bartscher
€ 493,42 excl. btw
€ 597,04 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Basisframe voor dempers - 6x 1/1GN - 850x700x(h)400-450mm"
| In hoogte verstelbare poten TD> | ja |
| Basisvloer | nee |
| Kleur | < TD>Zilver
| Materiaal | Chroomnikkelstaal | < /TR>
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 850 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 400 mm | TR>
| Gewicht | 14,2 kg |
- < /UL>|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Aantal lades: | 6 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 450 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 400 |
|---|---|
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | staal |