Basisframe TB1470 - voor BT1062503
Art. Nr. 1026445Merk: Bartscher
Basisframe TB1470 - voor BT1062503
Art. Nr. 1026445Merk: Bartscher
€ 142,59 excl. btw
€ 172,53 incl. btw
Op voorraad in 30 dagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Basisframe TB1470 - voor BT1062503"
Basis TB1470 | voor BT1062503
| Voeten in hoogte verstelbaar | nee |
| Onderstel | < td> ja|
| Kleur | Zilver |
| Roestvrij staal | |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 815 mm |
| Diepte | 525 mm |
| Hoogte | 805 mm |
| Gewicht | 5,95 kg | td >
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
|---|---|
| Materiaal buiten: | roestvast staal |