Aansluitset - Binnen- en buitengebruik voor gasgrill
Art. Nr. 1026447Merk: Bartscher
Aansluitset - Binnen- en buitengebruik voor gasgrill
Art. Nr. 1026447Merk: Bartscher
€ 121,41 excl. btw
€ 146,91 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Aansluitset - Binnen- en buitengebruik voor gasgrill"
| Geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Kan worden gebruikt in | Binnenshuis en buitenruimte |
| Belangrijke mededeling | - |
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|